+1        
01 / 0
00 90 362 222 20 25
Artı Bir Yapı Samsun

Biz Kimiz ? Ne Yaparız ?

Artı Bir Yapı Samsun

Hakkımızda .

Firma kurucusu Eyüp YILDIZ aile firmalarında görev aldıktan sonra bir süre Jotun Boya ve Franke Mutfak'ta çalışmak suretiyle profeyonel hayata atılmıştır. Akabinde 2009 yılında ArtıBir yapı firmasını kurmuştur. Üretim tesisimiz Samsun'da bulunmakta olup firmamız, LG marka masif yüzey malzemesinin yetkili satıcılığını yapmaktadır. Yalnız akrilik malzeme üzerine faaliyet gösteren bölgenin ilk firmalarından olan firmamız faaliyet alanında bölgeye hakim durumdadır.

Firmamız, akrilik mutfak-banyo tezgahları, özel tasarım lavabolar ,duş tekneleri, duş duvar kaplamaları, duş içi raflar, küvet kaplamaları, bar, danışma bankoları, fastfood bankoları, masa tablaları, açık büfeler, laboratuvar tezgahları, kuaför tezgahları, cnc uygulamalı dekoratif panolar, seperatörler, dış duvar, kolon kaplamaları, ışıklandırma v.b. uygulamalar yapmaktadır.

Satış kanalımız proje uygulamaları ve toptan bitmiş ürünlerin bayilere satışı olmak üzere iki eksende yürümektedir. Proje uygulamalarında; konut, ofis, hastane, restaurant vb tesislere kullanıma ve alana uygun kalite ile tasarlanmış ürün sunumu ve estetik çözümler getiriyoruz. Bunun yanında bayilerimiz aracılığıyla banyo ve duşakabin uygulamalarımızın toptan satışını yapıyoruz.

ArtıBir Yapı kurulduğu günden bugüne, özgün, elit projelere imza atmaya devam etmektedir. Hayal Edin, Ölçü Verin Biz Hayallerinizi Gerçekleştirelim sloganı ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz.

Firmamız kaliteli ürün kullanımını, uygulamayı düzgün ve zamanında yerine getirmeyi ve uygulama sonrası işin sorumluluğunu taşıma bilinci ile hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Sektörde yenilikçi ve araştırmacı olmanın önemini bilen firmamız, Bölge dışında da yeni projelere imza atmaya başlamış olup, sağlam, ilkeli ve sorumluluk anlayışı içinde gelişmesini sürdürmeye devam edecektir.

Mutfak & Banyo

Konsept Tasarım

Özel Tasarımlar

15

Üretimdeki 15. Yılımızın
Verdiği Ustalık ve Tecrüne

Bizimle İletişime

Geçin
  • 00 90 362 222 20 25

    info@artibiryapi.com
    Toybelen mahallesi 1183.sokak no:3 İlkadım /samsun
    Mesajınız Başarılı bir şekilde tarafımıza ulaşmıştır...
    Mesajınız İletilememiştir